Tymczasowe zmiany...
Dodane przez drozda dnia 05.12.2006 18:54
Możliwe, że zwróciliście uwagę na kilka brakujących elementów strony, które dostępne były do tej pory (np. galerie, tapety...). Ich tymczasowe zniknięcie spowodowane zostało przymusowymi aktualizacjami serwisu. A przy tego typu operacjach ...
Treść rozszerzona
Możliwe, że zwróciliście uwagę na kilka brakujących elementów strony, które dostępne były do tej pory (np. galerie, tapety...). Ich tymczasowe zniknięcie spowodowane zostało przymusowymi aktualizacjami serwisu. A przy tego typu operacjach nie zawsze wszystko wychodzi tak jak powinno ;).

Czemu takie zmiany? Niestety okazało się, że strona przez zaniedbanie aktualizacji stała się za bardzo pamięciożerna jak na nasz wykupiony serwer. Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany okażą się wystarczające i nie będziemy zmuszeni szukać innego usługodawcy. Wszystko wyjaśni się w ciągu kilku najbliższych dni, więc trzymajcie za nas kciuki!

A tymczasem zapraszam do testowania lekko odmienionej wersji strony (przy okazji informujcie mnie o wszystkich odnalezionych błędach).