Pytania i odpowiedzi: Mailing


Pytania i odpowiedzi >Mailing
1. Nie zapisałem się do newslettera, a mimo to go otrzymałem. Dlaczego?2. Chcę być zarejestrowanym użytkownikiem, ale nie chcę otrzymywać newslettera. Wypiszcie mnie!3. Jak często wysyłacie newsletter?4. Nie jestem zarejestrowanym użytkownikiem, a chciałbym otrzymywać newsletter. Co muszę zrobić?
5. Przecież jest dostępna opcja wypisania się z mailingu więc, dlaczego nie mogę z niej korzystać?6. Wypisałem się z newslettera, a dalej go dostaję! Jakim prawem?!
1. Nie zapisałem się do newslettera, a mimo to go otrzymałem. Dlaczego?
Wynika to z zapisu w naszym regulaminie. W punkcie 6 tegoż czytamy:

Wraz z rejestracją, użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie bardzo sporadycznego mailingu, który zawiera informacje o niektórych konkursach, bądź informacjach ważnych dla serwisu.
Do góry
2. Chcę być zarejestrowanym użytkownikiem, ale nie chcę otrzymywać newslettera. Wypiszcie mnie!
Niestety nie ma takiej możliwości. Każdy zarejestrowany użytkownik jest automatycznie wpisywany na listę mailingową. Patrz również punkt 1.
Do góry
3. Jak często wysyłacie newsletter?
W nieregularnych odstępach czasu ;) Może być tak, że będziemy taką informację wysyłać raz w miesiącu, a może być kwartał przerwy. Wszystko zależy od tego, co ciekawego dzieje się w serwisie oraz jaką akcję promocyjną mamy zaplanowaną z takim, czy innym wydawcą. Generalnie jednak staramy się nie wystawiać Waszej cierpliwości na próbę i nie nadużywamy opcji wysyłki newslettera.
Do góry
4. Nie jestem zarejestrowanym użytkownikiem, a chciałbym otrzymywać newsletter. Co muszę zrobić?
Zarejestrować się ;) Opcja związana z otrzymywaniem mailingu dostępna jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Do góry
5. Przecież jest dostępna opcja wypisania się z mailingu więc, dlaczego nie mogę z niej korzystać?
I tu dochodzimy do przykrych uwarunkowań technicznych. Owszem, po zalogowaniu, w kolumnie po lewej jest dostępna następująca opcja:

Aby usunąć swój e-mail z listy mailingowej Adventure Zone - Przygodówki od A do Z - News kliknij poniższy button:

Niestety z uwagi na fakt, że mailing jest rozsyłany do wszystkich zarejestrowanych użytkowników skorzystanie z tej opcji nie wchodzi w grę. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.
Do góry
6. Wypisałem się z newslettera, a dalej go dostaję! Jakim prawem?!
Prawem regulaminu, z którym zapoznałeś się podczas rejestracji ;) A konkretnie 6 punktem tegoż. Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie newslettera. Patrz również punkt 5.
Do góry