Pytania i odpowiedzi: Finansowanie serwisu


Pytania i odpowiedzi >Finansowanie serwisu
1. Ile zarabiacie pracując w redakcji AZ?2. Ale tak serio, ile dostajecie za jeden tekst?3. Przecież WIEM, że na tym zarabiacie! Macie na stronie reklamy!4. Czy mogę jakoś pomóc w finansowaniu serwisu?
1. Ile zarabiacie pracując w redakcji AZ?
Nic. Nul. Zero. Nada. Pracujemy tu, bo to kochamy i nie czerpiemy z tego żadnych zysków.
Do góry
2. Ale tak serio, ile dostajecie za jeden tekst?
Za jeden tekst? Dostajemy zwykle nieprzespaną noc, podkrążone oczy, zmęczenie połączone z irytacją i pytanie egzystencjalne w rodzaju: "Po kiego diabła ja to robię?!". Na szczęście ten stan szybko mija.
Do góry
3. Przecież WIEM, że na tym zarabiacie! Macie na stronie reklamy!
Owszem mamy. Reklamy, z których "niebotyczny" dochód pozwala nam czasem zapłacić za domenę, niekiedy odłożyć parę groszy na serwer. Z rzadka udaje się pokryć koszta wysyłki gier do laureatów konkursów. Reklamy pomagają więc nam finansować utrzymanie serwisu jako takiego, ale absolutnie nie czerpiemy z nich zysków, które wpływałyby bezpośrednio do naszych kieszeni.
Do góry
4. Czy mogę jakoś pomóc w finansowaniu serwisu?
Cóż, nie ukrywamy, że każda pomoc jest mile widziana więc jeśli masz możliwości i ochotę, to oczywiście tak. Środki na utrzymanie serwisu zbieramy na specjalnie do tego stworzonym koncie bankowym. Jeśli chcesz nas wspomóc, to prosimy o kontakt. Wówczas omówimy szczegóły.
Do góry