Tydzień Młodego Gracza pt.1
Dodane przez Kami dnia 26.07.2010 12:30
Pierwszy raz w historii Adventure Zone, ogłaszamy Tydzień Młodego Gracza! Z tej okazji mamy dla Was pięć egzemplarzy gry Niezwykłe Przygody Bolka i Lolka: Tajemnicze Zamczysko. Zapraszamy do zabawy wszystkich młodych (nawet jeśli tylko duchem ;] ) graczy.

Sponsorem konkursu jest Aidem Media


Czytaj dalej >>

Treść rozszerzona
Pierwszy raz w historii Adventure Zone, ogłaszamy Tydzień Młodego Gracza! Z tej okazji mamy dla Was pięć egzemplarzy gry Niezwykłe Przygody Bolka i Lolka: Tajemnicze Zamczysko. Zapraszamy do zabawy wszystkich młodych (nawet jeśli tylko duchem ;] ) graczy. Sponsorem konkursu jest Aidem MediaKONKURS ZAKOŃCZONY


Aby wziąć udział w konkursie trzeba ułożyć puzzle, poprawnie odgadnąć z jakiej gry pochodzi dany screen i wysłać odpowiedź wraz z danymi kontaktowymi (tylko w pierwszym zgłoszeniu) na adres: kami17[małpa]adventure-zone.info, w temacie podając swój nick z Adventure Zone. Niepoprawne zgłoszenia nie będą przyjmowane!

Każdy etap będzie rozgrywany od godziny 12 (południe) do 12 (również południe) dwa dni później. Kolejność zgłoszeń decyduje o ilości przyznanych punktów.
Jeśli nie wyślecie swojego zgłoszenia w pierwszym stadium, to nic nie szkodzi. Można przyłączyć się w dowolnym czasie, mając jednak na uwadze malejącą ilość punktów w podsumowaniu. Całość konkursu będzie się składać z trzech etapów. Wygrają osoby, które na podstawie poprawnie odgadniętych nazw gier i dacie oraz godzinie nadesłania odpowiedzi, otrzymają największą liczbę punktów. Jeśli takich osób będzie więcej niż pięć, odbędzie się losowanie spośród grona, które otrzymało najwięcej punktów.

To tyle jeśli chodzi o indywidualne zasady konkursu. Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.