Ankh: Serce Ozyrysa
Ankh: Heart of Osiris - wywiad
drozda dnia 04.05.2006 16:16
Wywiad ze studiem Deck 13, odpowiedzialnym za dodatek do Ankh znaleźć możecie w serwisie Adventure Europe. Na stronie znajdziecie również wzbogaconą galerię zdjęć z gry.Tajne Akta: Tunguska
Zapraszam na oficjalną stronę gry, którą znaleźć możecie pod adresem: www.tunguska-game.com. Co prawda była ona w sieci już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz została w pełni uruchomiona i wzbogacona o sporo interesujących materiałów.

Zapraszam również do naszej zapowiedzi oraz galerii zdjęć.Wywiady
Edyta Olszówka - wywiad
drozda dnia 04.05.2006 15:51
Wywiad z Edytą Olszówką przeprowadził serwis GRY-OnLine. Dotyczy on oczywiście w większej części podkładania głosu pod April Ryan w drugiej części Najdłuższej Podróży.
The Adventure Company (firma)
E3 nadciąga... (aktualizacja)
drozda dnia 03.05.2006 22:17
Na stronie Adventure Gamers podsumowana została lista gier, o których The Adventure Company ma zamiar ujawnić więcej informacji podczas nadchodzących targów E3 (Electronic Entertainment Expo). Poza wspomnianymi już u nas wcześniej tytułami takimi jak Agatha Christie: Murder on the Orient Express czy The Secret Files: Tunguska (zapowiedź na stronie) pojawiły się również tytuły nowe.

Pierwszy z nich to EVIDENCE: The Last Ritual będący kontynuacją nie wydanej u nas MISSING: Since January. Tak jak w poprzedniej części przyjdzie nam wcielić się w tropiciela niebezpiecznego mordercy. Wędrować będziemy poprzez różne miasta w Europie i Ameryce Północnej. Gra łączyć w sobie będzie tak grę w trybie offline jak i w internecie.

Drugim tytułem, o którym dowiemy się więcej będzie Dead Reefs. Autorzy tej gry, firma Streko-Graphics (AURA) zapowiadają, że w Dead Reefs przeniesiemy się do 18 stulecia i wcielimy się w rolę Amadea Finvinero, którego zadaniem zleconym przez króla będzie odkrycie źródła tajemniczej zarazy rozprzestrzeniającej się na wyspie. Akcja rozgrywać się będzie na tytułowej Angielskiej wyspie Martwych Raf, niedaleko której swego czasu rozbiło się parę pirackich okrętów. Na jednym z nich znajdowała się stara tajemnicza relikwia, której pojawienie się na wyspie może mieć związek z nagłym wybuchem zarazy w okolicy...

Pierwsze zdjęcia z Dead Reefs znaleźć możecie w serwisie Aventura y CÍA.

EDIT:
Zapraszam do naszej nowej galerii z gry Agatha Christie: Murder on the Orient Express.

Warto również rzucić okiem na obrazki z EVIDENCE: The Last Ritual zamieszczone w serwisie Adventure Treff.Adventure Lantern (zin)
Zapraszam do zapoznania się z nowym numerem zaprzyjaźnionego zinu poświęconego grom przygodowym. Numer ważący 3,3mb ściągnąć można z oficjalnej strony: www.AdventureLantern.com. A w środku 21 recenzji (Keepsake, Bone: The Great Cow Race, Crime Stories...) oraz parę zapowiedzi (Tale of Hero, Safecracker...).